Зависає намертво Blynk APP

Після останнього оновлення додатку Blynk app зависає з вильотом додатку коли натискаю подивитись які девайси в проекті онлайн/оффлайн. Та коли хочу зробити ввід команди в термінал. А також, коли таблиця на девайс-селекторі відбувається хаотичне мимоволі натискання на рядки в таблиці. А в мене там налаштування і таке ковбасе, що не передати. Коли обрано в таблиці конкретний девайс, такого не відбувається.

В мене андроїд 5.1. Мейзу М3
Бібліотека блінк 0.5.3
ядро esp 2.4.1

Спробуйте оновитись до самої останньої версії Blynk app.

Я на останньому оновленні з плей маркету. Чи є новіша?

2.26.3 сама остання. У вас яка?

@Dmitriy 2.26.0
А де скачати 2.26.3?

Приповзло оновлення. Все запрацювало. Дякую друзі блінкери.

Таки не все.
Тепер коли віджет “термінал” на селекторі, то текст підтягує з буферу, а не щезає як раніше. Так? Воно то класно. Але є одне але!!!
В мене через термінал можна вводити деякі команди. Наприклад, ввожу команду “reboot” і пристрій має перезавантажитись.

  1. Коли віджету “термінал” назначено конкретний девайс з проекту - то поведінка штатна, як і має бути.
  2. Коли віджет “термінал” на селекторі - то після перезавантаження, виникає знову перезавантаження, і знову, і знову, і знову.

Помітив, що коли перед командою “reboot” дав команду “ip”, яка в термінал виводить айпі пристрою, то після кожного перезавантаження пристрою друкується в термінал також і IP пристрою. Виходить що крім того, що вже є буфер для прийому даних в термінал, коли на селекторі, також є буфер і для рядку вводу терміналу, який кожного разу з буфера посилає команди на сервер. Хоча я вже їх не вводив. І виходить що кожного разу після перезавантаження з терміналу на сервер знову посилаються команди ip та reboot, які я вже вводив раніше.

Це все стосується якщо віджет термінал на девайс селекторі. Як обрано конкретний пристрій, то все ОК.
З цим можна щось зробити?

Те саме і на віджеті “таблиця” коли на селекторі. Неочікувана поведінка.
Коли віджету “таблиця” обрано конкретний пристрій - все в порядку.

Команди не посилаються. А просто зберігається їх історія. Ми зробили фікс, коли на девайс тайлах і селекторі термінал і таблиці не зберігали історію команд. Тепер це пофікшено і ці 2 віджети працюють так само як і з звичайними девайсами.
Ви впевнені, що команди шлються знову? Можливо у вас SYNC в коді?

@Dmitriy давай сюди

Ага, це того в мене в таблиці при завантаженні починається натискання по рядках саме по собі? Бо то історія моїх попередніх натискань чи як?

В сенсі SYNC? Blynk.syncAll() в сенсі?

Що це означає?
Термінал має вивід тексту і ввід тексту. Історія це там де вивід тексту? А нащо мені історія в полі вводу? Чому ті команди що я вводив знову вводяться при перезавантажені?

До речі, історія в таблиці на селекторі так і не зберігається. А от історія попередніх натискань після перезавантаження чомусь зберігається і починається такий розковбас по меню в таблиці.

1 Like

Так. Ми думали над цієї проблемою. Але поки ще її не вирішували.

Так.

Так. Використовуєте?

Ну, щоб знати знати, які команди слались останніми.

Вони не вводяться. А просто відновлюється все що було введено в термінал раніше. Для вашого кейсу Вам потрібно з харда слати terminal.clear() якщо Вам не потрібна історія.

1 Like

Ну звісно використовую.

Не уявляю для чого це. Якось безглуздо.

Дякую за підказку. Спробую. І чекаю на вирішення проблеми з віджетом таблиця.

Все одно не бачу логіки. А як без девайс-селектора? Не відновлюються все що було введено в терміналі? Відновлюється? Чому різна поведінка, коли відновлюється без девайс-селектора і з девайс-селектором?
Чому відновлюється з девайс-селектором тільки 4 рази? Чому не безкінечно? А без девай селектора виходить не відновлюється. Якась нісенітниця.

Виходить я скинув налаштування через ввід команди в термінал, після скидання налаштувань пристрій перезавантажується і входить в режим налаштувань, я все налаштував, підключився до блінку і отримую знову скидання налаштувань і перезавантаження і так 4 рази. Кому це мало знадобитись?

Не допомагає. Як мені бути?