Device selector і віджети Terminal та Table

Тепер коли віджет “термінал” на селекторі, то текст підтягує з буферу, а не щезає як раніше. Так? Воно то класно. Але є одне але!!!
В мене через термінал можна вводити деякі команди. Наприклад, ввожу команду “reboot” і пристрій має перезавантажитись.

  1. Коли віджету “термінал” назначено конкретний девайс з проекту - то поведінка штатна, як і має бути.
  2. Коли віджет “термінал” на селекторі - то після перезавантаження, виникає знову перезавантаження, і знову, і знову, і знову.

Помітив, що коли перед командою “reboot” дав команду “ip”, яка в термінал виводить айпі пристрою, то після кожного перезавантаження пристрою друкується в термінал також і IP пристрою. Виходить що крім того, що вже є буфер для прийому даних в термінал, коли на селекторі, також є буфер і для рядку вводу терміналу, який кожного разу з буфера посилає команди на сервер. Хоча я вже їх не вводив. І виходить що кожного разу після перезавантаження з терміналу на сервер знову посилаються команди ip та reboot, які я вже вводив раніше.

Те саме і на віджеті “таблиця” коли на селекторі. Неочікувана поведінка.
Коли віджету “таблиця” обрано конкретний пристрій - все в порядку.

Це все стосується якщо віджети на “девайс селекторі”. Як обрано конкретний пристрій, то все ОК.
З цим можна щось зробити?

Відео приклад глюків з девайс селектором