Організувати меню за допомоги віджету Table

Десь краєм ока бачив приклад як можна за допомоги віджету Table організувати користувацьке меню. Зараз не можу знайти. Мені в принципі ідея наче і зрозуміла, але є деякі нюанси.
От чисто теоретично як я собі це уявляю.
Наприклад, я на початку, при увімкнені пристрою, створюю три рядки таблиці: меню1, меню2, меню3. Вони всі створюються в таблиці і мають статус “marked”. Потім, наприклад я хочу зайти до меню2. Натискаю на віджеті в відповідний рядок. Цей рядок робиться таким світленьким і отримує статус “unmarked”, де в обробнику callback function я це можу відстежити. Потім мені потрібно в обробнику очистити всю таблицю і додати пункти меню для меню2.
Це наче зрозуміло. А от далі не дуже зрозуміло.
Ну ось я додав до таблиці вже такі пункти меню: меню2.1 і меню2.2 і натискаю в додатку на пункт меню2.2. Як в обробнику розібратись що це вже пункти меню2, а не початкового меню?
Чи може є приклад такої реалізації?

Ще питання.
А рядок в таблиці міняє стан “marked/unmarked” тільки по натисканню пальцем по екрану на відповідний рядок? Чи можна міняти цей стан програмно? Не можу знайти.

Знайшов. Select/Deselect

Я не бачу особоливого сенсу так використовувати таблицю, але якщо хочеться погратись - то відслідковувати можна за id елемента в таблиці. Тобто при створенні вам потрібно запамятати, що такий-то id відповідає такому-то пункту меню.

Може й так. Не заперечую. А як тоді організувати меню на багато параметрів? До кожного параметру додати віджет Menu? Це теж не дуже зручно. Велика трата енергії та й багато місця займає на екрані. Може є якісь інші рішення?
От мені потрібне меню дисплею де будуть різні до нього параметри. Потрібне меню до різних сенсорів. До режимів всіляких. Увімкнути вимкнути якісь примочки. І щоб це було в одному місці. Є якісь ідеї?

Ага, тобто перший елемент таблиці не обов’язково з 0 має починатись? Добре. Дякую за ідею.

Так. Айді задаєте ви і можете їх зберігати де Вам зручно.

Мова про вкладене меню (каскадне)?

так.

Такого нема. І поки що навіть не планується. Вихід - робити декілька меню.

1 Like

Зрозуміло. Тоді спробую в таблиці реалізувати це. Або вже командами через термінал. Раз така справа.

Коли віджет таблиця прив’язаний до конкретного пристрою (в проекті декілька пристроїв), то вихід з додатку і вхід в додаток не очищає таблицю, те що в таблицю заніс при завантаженні пристрою - зберігається.
Коли віджет таблиця прив’язаний до “device selector”, то таблиця очищається з будь якого приводу. При завантаженні пристрою в таблицю заносяться данні, їх видно, але закрив/відкрив додаток - пусто. Вимкнув/увімкнув смартфон - пусто.
Це штатна ситуація? Чи це баг, який ще не пофіксили?
Чи може врятувати ситуація розмістивши функцію заповнення таблиці у функцію “BLYNK_APP_CONNECTED”?