STM32 з wifi трансивером nRF24l01 і робочою бібліотекою. Хочу Blynk

Хочу в цій зв’язці запустити Blynk. Цього для початку достатньо? Чи ще щось треба? Направте мене будь ласка.

Ініціалізація і відгук від nRF24 є. Що робити далі я ще не уявляю. Сподіваюсь на допомогу. Зі свого боку 100% сприяння.

Ну дивись, якщо є така плата,.то має бути ще 1 з таким модулем, щоб реалізувати звязок з сервером. Це може бути расбері або інша нуклео/діскавері + з есернетом або віфі

Не зрозумів. А що підключитись до WiFi мережі з інтернетом не можна? :thinking:

Ну ти ж хочеш по nrf24 керувати?

Та ну я що інопланетянин чи китайською пишу? Ну хіба не зрозуміло? Хочу щоб stm32 мав доступ до інету за допомоги WiFi, на тому ж stm32 крутити бібліотеку blynk щоб було як ESP8266 тіко STM32+якийсь WiFi модуль.

24l01 це ніфіга не віфі :wink: це щось подібне на BLE, але чисто радіо, без стеку

Ну добре. Хай не nRF24. Що підійде? Той же ж ESP8266? В принципі той же ж розмір. Все одно. Що мені треба зробити щоб потенційно в подальшому можна було б крутити блінк на stm32 і мати wifi зв’язок?

ESP8266. Найпростіше, ти можеш крутити Блінк прямо на ньому і перекидувати уже будь-яким способом команди на свою стм-очку.
Або через АТ команди, тоді тобі треба бібліотеку для цього і переносити код блінка під своє середовище, що трохи напряжно без досвіду.

Ну на даний час мабуть так. І це мені б підійшло. Як би я знав як організувати ту задуму. Нє, ну пару байтів туди сюди між стм’кою і єспешкою по i2c, spi чи там uart я поганяю. Ну там зрівняю для чого та команда. Але як би хто підказав як зробити щось типу делегатів міжплатних. От наприклад кидаю я команду, чисто умовно, “V10, 3.14” з стмки на єспеху, а єспеха знаю що то треба виконати функцію:

Blynk.virtualWrite(V10, 3.14);

Ну і звісно навпаки як щоб як зміни з боку сервера, то передавало з єспехи до стм’ки щось в подібному вигляді “V12, 1”.

Ну звісно передбачається, що лопатити код в єспехі кожного разу, як додаєш функціонал не треба. Щоб якась “прокладка” делегувала до відповідних функцій блінку в залежності від вхідних даних.

Це залишається на твою фантазію ))

Дуже смішно. Добре, я все зрозумів.

Це не має прямого відношення до блінка, сорі.