Проблеми з додаванням нового пристрою через QR код

Всім привіт!

Я хочу скористатися статичними токенами для створення QR-кодів для авторизації користувачів, але зіткнувся з проблемою. Згідно інструкції, я створив запрошення для користувача з правами “користувач”, але після реєстрації під цим же акаунтом користувача я не зміг знайти в додатку Blynk кнопку для додавання нового пристрою. Кнопку “Add new device” я можу бачити тільки з правами “адміністратор”.

Я використовую підписку Pro. Можливо, для того, щоб користувачі могли додавати пристрої за допомогою QR-кодів, мені потрібно надати їм певні права? Якщо так, будь ласка, підкажіть, які саме права це повинні бути.

Доброго дня @Kaiteki.

Так. Потрібно включити світч Надати нові пристрої/Provision new devices для Користувачів.

Дуже вам дякую, тепер все працює правильно.

Але, ще цікавить таке питання: чи можна заборонити користувачу використовувати опцію “Manually from template” у меню “Add new device”? Оскільки таким чином користувач може випадково створити непотрібний пристрій, з яким потім адміністратору доведеться розбиратися.

В веб консолі чи в мобільному додатку?

В мобільному додатку, ось в цьому меню:

Ми опрацювали це питання. Це баг андроід додатку. В наступній версії Android Blynk IoT додатку це буде виправлено. Тобто Користувач не зможе створювати девайси з темлейту в мобільному додатку, ця опція буде видалена для цього випадку.

2 Likes