Слава Україні! Є тут земляки? Ну і актуальне знчення ПІНу

Всім привіт!
Щось не чути української мови на рідному форумі…
Є тут хтось?
А також, наболіле питання про актуальне відображення в Андроїді знчення ПІНу в ESP8266.
Чи можливо щоб Андроїд застосунок після старту читав і відображав текучий стан ПІНів, бо зараз він бере значення “зі стелі”.
Дякую!

День добрий.

Якщо після рестарту ЕСП, то так. Це буде зроблено після блутузу. Якщо без рестарту ЕСП то Андроїд має відображати останні значення пінів.

Дякую за відповідь.
“Зі стелі”, то значить, щоАндроїд відображає дані, котрі були при закритті Андроїд програми.
За цей час, як Ви правильно вказали. ЕСП міг ресетнутися, або, внаслідок глюку змінити знячення якогось ПІНу. Отож, ми в Андроїді бачимо і радієм одним значенням, а в дійсності ЕСП знаходиться в іншому стані, що є зовсім не гарно :slight_smile:
Чи, можливо, я чогось не розумію, і в дійсності все працює якось інакше, більш злагоджено між відображенням актуального значення в Андроїді і в ЕСП.
Але, на скільки я зрозумів з Вашої выдповіді, ЦЯ проблемка відома і її збираюсться віирішити після аналогічної проблемки з Блютузом?
Дякую.

Так.

Так. Це просто окрема фіча. І ми її ще не реалізовували.

Молодці, дуже добре.
Бо я по інтернету багато разів бачив, що людям ЦЕЙ момент не подобається.
Бо, до прикладу, хочеш бути впевненим що в реанімаційному відділенні лікарні хворому кисень подається, то зараз треба йому(пацієнту) той кисень перекрити, і знову відкрити.

Ну насправді цей кейс можна закодити в скетчі. Інша справа, що якби це робив Блінк з коробки то було б простіше.