Проблеми з виводом даних у Blynk з DHT датчиків

Перестало виводити дані температури і вологості у застосунку з DHT11 i DHT22 на різних Nodemcu. Працювало усе без проблем на протязі року. Тепер я додав ще одну Nodemcu з DHT22 і залив стандартний скетч, але дані у застонук не надходили, на інших проектах з іншими Nodemcu працювало все без проблем. А коли я спробував перезалити скетч на працюючі Nodemcu то від них потім теж перестали надходити дані у застосунок.
Підозрюю, що проблеми з бібліотеками DHT, але їх оновлення чи навіть самої Arduino IDE не вирішує проблем.

Most likely you are running into the floating point display issue caused by a combination of the new Blynk library and old ESP core… it has already been mentioned many times in the last month, in this forum, due too how it affects the display from temperature sensors.

The solution is to update to the latest ESP core 2.4.1

1 Like

Так. Проблема с з есп кор як вказав @Gunner. Треба оновити ESP core до останньої версії.

тобто мені поступити таким чином?

@gydota так, треба оновити ядро до 2.4.1. Це проблема надсилання даних типу float. Можете, для експерименту, значення температури, в коді, привести до типу int і данні будуть надсилатись як і раніше.

Дякую, вже оновив, забув про це написати.