Чи є якась дока по blynkу українською мовою?

Edit: This topic is regarding Ukrainian translations of Blynk documentation

Чи є якась дока українською мовою?
Я за професією не програміст, але почитую літературу по AVR СІ, та АСМ.
Я розумію, що англійска мова то є загальноприйнята мова програмування, але оскільки BLYNK, на мою думку, не є орієнтований на сугубо профі в програмуванні, то звідси і запитання, чи існує якась документація, приклати, тутори на украінській, на крайній випадок російській мові у РОЗРОБНИКІВ.
Я розумю, що інтернет великий і там можна знайти все, але з першоджерела інформація є достовірнішою.
Дякую!

1 Like

Сори, но пока ничего такого нет. Основная масса пользователей приходится на Европу и США, поэтому нам приходится фокусироваться на этом. Надеемся на помощь Blynk сообщества, что кто-нибудь напишет туториал какой-то.

Что-то было на российском ESP8266 форуме:

Дякую, я перший раз прочитав про БЛІНК іменно в цій статті, що Ви вказали.
Зробив все як там, покерував світлодіодом і застопорився.
Застопорився бо маю, як мінімум дві “хотілки”, а як їх реалізувати не зню.
Напишу тут, хоч і тема не про то.
1-ша хотілка швидше, на мою думку, відноситься до багів “з коробки” БЛІНКУ.
А іменно стан пінів 8266 обнулюється після хард ресету, а хотілобися щоб їхнє значення залишалося в ЕЕПРОМі. Бо, до-прикладу, я включив калорифер для рибок, пішов на роботу, а за цей час платка з якихось причин ресетнулось, і, по приходу з роботи я вже маю не акваріум, а холодець.
2-га хотілка. Якщо 8266 на протязі, скажімо, 20 секунд не законектилась до точки доступу (або декількох в неї прописаних точок доступу), то вона сама стає точкою доступу, для зміни налаштувань ЛОГІНУ, ПАРОЛЮ для підключення її до існуючої точки доступу.
Я от вчора дома прошив 8266 під свою домашню точку, погрався. Потім приніс платку на роботу, перед хлопцями похвалитися… і … фіаско. Я ж не можу до роботчого роутера підключитися, треба плату перешивати, щоб ПАРОЛЬ/ЛОГІН поміняти.
Дякую.

1 Like

Вітаю розробників з чудовою прогою, але хотів би підтримати попереднього дописувача, що по трохи треба вже розвивати тему і для своїх користувачів, які не дуже дружать з англійською мовою. Хоча б російською мовою і ваш ринок збільшиться до розмірів США. Дякую.

Сорі, зараз можливості перекладати документацію укр/рос. мовами немає.
Якщо є охочі допомогти з цим - ми завжди раді.

Як би міг адекватно перекладати без гугл-транслейт, то би і проблем не виникало з англійськомовним комюніті)
Ще маю невелике питання-прохання, чи існують скетчі по типу ESP8266_Standalone, але щоб була можливість не тільки керувати нагрузками, а хоча б можливість моніторингу температури? Якщо таке є, то ткніть будь ласка мене туди носом.
А в ідеалі було б непогано мати можливість організувати стандартні функції “розумного дому”, наприклад, як від компанії Xiaomi. Гарна річ з можливістю сценаріїв в яких навіть останній нуб розбиреться, тільки в них мало видів датчиків і постійні проблеми з китайськими серверами. Дякую.

Ще вчора натрапив на цей скетч, але видає помилку, наскільки я зрозумів пов’язану з SimpleTimer.h , вже пробував втиснути її в Arduino ide і всеодно помилка. Мабуть я ще той нуб)

І знову привіт, чи не могли Ви мені допомогти з написанням чи пошуком скетчу?
Наприклад в даний момент маю 4 кнопки, які управляють релюшками і знайшов скетч, який допомагає мені за допомогою ЛЕД віджетів контролювати чи включене зараз реле, чи ні. А можливо зробити так щоб замісь ЛЕД віджета контроль відбувався конкретно на кнопочному віджеті? Тобто коли при натисканні на кнопку у застосунку, спрацьовує реле і тоді аж вмикається світлова сигналізація на цій самій кнопці коли реле успішно включилось і навпаки. Я підозрюю, що тут треба задіювати віртуальні піни, але не можу знайти підходящі приклади. Наперед дуже вдячний за допомогу.

http://docs.blynk.cc/#blynk-main-operations-state-syncing

Добрый день.
Виджет Button (кнопка) не имеет встроенного светодиода. Но Вы можете в свойствах этого виджета выбрать нужный цвет. Кроме этого, в скетче вы можете менять цвет виджета, воспользовавшись функцией: Blynk.setProperty(Vx, “color”, “#D3435C”), где х - номер виртуального пина, который указан в свойствах Button в Вашем Blynk проекте. Это описано в Introduction - Blynk Documentation.
Надеюсь, что Вам помог. Если что-то не понятно - обращайтесь.

1 Like

майже рік тому я стровив тему на форумі 4pda і переклав дещо із документації (коли був час) http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=818763

там є українська і російська

5 Likes

Если у вас есть желание, то можете создать пулреквест в нашей документации на гитхабе. Мы с удовольствием добавим ваш перевод.

Все что нужно сделать, это поместить переведенные файлы в папку /ua или /ru

Дайте знать если нужна помощь.

@AVL
1ша бажалка - або бібліотека EEPROM для ESP8266 (arduino) і як нею користуватись в документації, прикладах є. або синхронізація потрібних шпильок з сервером для відновлення попередніх значень тут в доках Blynk.syncVirtual(vPin). Або комбінація обох варіантів. Розібратись не складно.
2га бажалка - бібліотека WiFiManager, там в прикладах все чітко і зрозуміло. Можна й тут знайти приклади робочі.

@Pavel @Dmitriy
на форумі у людини проблеми з купівлею енергії http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=818763&view=findpost&p=69494133
загляньте хтось

@shoorik дякую. Він вже нам написав через сайт.